Velkoobchod

 

HROMADNÁ OBJEDNÁVKA

 

 

 Velkoobchodní prodej

Každý obchodník a prodejce rybářských potřeb má možnost nakupovat námi nabízené produkty na svoji prodejnu. Jaké tedy jsou možností a náležitosti VO nákupu produktů u nás:

  1. Požadujeme, aby měl VO prodejce kamennou prodejnu a v návaznosti na ní může produkty umístit na svůj internetový obchod (samostatné e-shopy nezásobujeme).
  2. Požadujeme kopii živnostenského listu, stačí zaslat v kopii e-mailem.

 

 

Zboží pošleme balíkem přímo na Vaši provozovnu po celé ČR

Nabízíme kompletní sortiment dle naší nabídky na e-shopu. Nejpohodlnější je přímo nákup přes internetový obchod www.b2bchytil.cz  Stačí se zaregistrovat na https://www.b2bchytil.cz/registrace/ jako velkoobchodní odběratel, vyplnit všechny potřebné údaje a poté Vám schválíme a autorizujeme účet. Následně, po přihlášení ke svému účtu, už můžete pohodlně nakupovat za VO podmínek. Je tu také varianta objednávky telefonické nebo e-mailem, stačí zavolat na číslo +420 777 132 035 a naši zaměstnanci s Vámi individuálně proberou veškeré varianty a možnosti.  Možnost objednání produktů kdykoliv v průběhu celého roku. Zboží zasíláme na dobírku, nebo lze zaplatit předem na účet (bude Vám odesláno ihned po připsání částky na náš účet). Zboží odesíláme pouze službou GLS, poštovné při nákupu nad 3.400,- Kč bez DPH neúčtujeme. Objednávky přijaté v pracovní dny do 10:00 hodin expedujeme dle možností ještě týž den, doručení do 24 hodin (pokud je vybrané zboží skladem a je ho dostatečné množství atd.).

 

Velkoobchod Slovensko

Zde je možnost pohodlného nákupu přes e-shop za stejných obchodních podmínek jako VO v ČR. V kolonce registrace https://www.b2bchytil.cz/registrace/  stačí zadat Velkoobchodní odběratel, následně Vám účet autorizujeme a přepneme ceny na VO ceny pro Slovensko. E-shop jde jednoduše a pohodlně přepnout na měnu EURo. Zasíláme pouze službou DPD. Doba doručení balíku je do 48h od odeslání. Objednávky expedujeme většinou maximálně do 24 hodin od přijetí. Ceny za poštovné účtujeme úměrně k celkové částce objednávky, počtu a váhám balíku (nebo více balíků). Zásilky posíláme na dobírku v EURech, ale lze také provést platbu předem na účet v EURech. Zboží bude odesláno po připsání částky na náš účet. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat viz. kontakty zde : https://www.b2bchytil.cz/kontakty/.

Pokud Vás tato nabídka oslovila, neváhejte nás kontaktovat na obchod@chytiljsem.cz nebo na telefonním čísle +420 777 132 035. Je také možná osobní konzultace na firemní provozovně ve Starém Městě u Uherského Hradiště.

CHYTIL Team

Chytil_new logo_21_01